PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=862}

Zielona mila

The Green Mile
8,6 999 404
oceny
8,6 10 1 999404
6,8 42
oceny krytyków
Zielona mila
powrót do forum filmu Zielona mila

Baaardzo długi film

ocenił(a) film na 5

Niestety ta wyjatkowo schematyczna opowieść zniechęca swoją długością. Osobiście po tych 3 z kawalkie godzinach myslalem ze dostalem odcisków na tyłku... Poza tym rozczarowuje prostota ukazania postaci. Wszyscy sa sympatyczni do wyrzygania, wiec jedyny zły wiezien zyskuje w oczach przez to za nie jest tak slodki i sympatyczny. Odnosi sie wrazenie ze cele smioerci wypelniaja sympatyczne niedojdy zyciowe, którzy dostali sie tam jedynie prez przykry zbieg okolicznosci. Ogólnie rzecz biorąc troche to naiwne...

ocenił(a) film na 3
tokol

zgadzam się

tokol

Mimo to jest 5 w rankingu

ocenił(a) film na 10
tokol

zupelnie sie niezgadzam,moim zdaniem film jest super.Jest pelen emocji wzruszen i przezyc polecam ten film zainteresowanym moja ocena wynosi 10/10

tokol

Nie obejrzeć filmu, bo jest za długi. Nie przeczytać ksiażki, bo jest za gruba...
Co za pokolenie...

Sasayaki

Wątpię by byl jakimś smarkaczem bądź nastolatkiem!
Warto spojrzeć na datę założenia tematu! 2001 rok! a więc prawie 12 lat temu! więc dziś ten Pan ma minimum jakies 20 kilka lat :)

ZeneQr

Mam nadzieje, że już z tego wyrósł.

Sasayaki

Sądzę że bardziej zażarci przeciwnicy tego filmu to raczej ludzie próbujący być oryginalni:) w znacznej większości.
A wysoką ocenę powołują na to ile osób widziało ten film, bo przecież według nich, masy to masy tylko filmy który obejrzeli nieliczni są warte uwagi:) Ja sam w całości obejrzałem ten film dziś! w wieku 19 lat i jak widać bardzo mi się podobał.

ZeneQr

Ten film nie jest doskonały. Ale to najstraszniejszy film jaki widziałam. Każdy horror czy thriller może się schować przy prawdziwości tego filmu, przy emocjach, relacjach, strachu i przyjaźni pomimo wszystko. Oraz ukazaniu jakie to były czasy. To film, który zapada w pamięć na lata. A może i na całe życie.

Sasayaki

No, masz rację, film zapada w pamięć i w sumie to dobrze, bo film jest świetny:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones