PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=862}

Zielona mila

The Green Mile
8,6 999 539
ocen
8,6 10 1 999539
6,8 42
oceny krytyków
Zielona mila
powrót do forum filmu Zielona mila

Co prawda ten film oglądałem bardzo dawno temu i niewiele z niego pamiętam ale z tego co się orientuję nie podszedł mi za bardzo. Proszę nie pisać , żebym obejrzał jeszcze raz , ponieważ naprawdę nie mam ochoty na film trzeciej klasy . Osobiście czekam na Batman vs superman - to będzie coś :). Zielonej miłej wystawiam 3/10.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Maxov

Echhh... Nie powiem też jestem fanem Batmana ale 3/10 rozumiem że nie masz gustu ale najprawdopodobniej nie dorosłeś do takiego typu filmów.

CinemaMaster

Wytłumacz mi, co dokładnie jest tak ciężkiego do zrozumienia w tym filmie?

NickError

On napisał, że ta osoba nie dorosła do takiego kina, a nie, że film jest ciężki do zrozumienia.

marcin261287

A na czym polega różnica?
Mnie przykładowo film zachwycił, kiedy oglądałem go prawie 10 lat temu. Obejrzałem wczoraj i nie rozumiem, czym się tu zachwycać. To znaczy, że cofam się w rozwoju?

NickError

Albo obejrzenie tego samego filmu po raz drugi robi mniejsze wrażenie.

ocenił(a) film na 7
marcin261287

w przypadku przecietnego filmu taka tendencja jest

ocenił(a) film na 10
NickError

Różnica jest taka, że do niektórych filmów trzeba dojrzeć. Nie wystarczy ich rozumieć, trzeba dojrzeć. W czasach kiedy panuje "pudelkizacja" społeczeństwa może stać się tak, że b.dobry film który kiedyś docenialiśmy teraz nas nie rusza :-)

ocenił(a) film na 10
Maxov

Jak oglądałem jakiś film ale mało z niego pamiętam to zaznaczam "Widziałem - brak oceny"

ocenił(a) film na 1
Maxov

ha ha, riko zablokowany za obrazanie w tym temacie (patrzcie pierwsza odpowiedź) . A film faktycznie slaby.

Maxov

ja tez nie

ocenił(a) film na 1
Maxov

slaby

Maxov

napisalem artykul do "Filmu", że to nudne dno

Maxov

racja, slaby

Maxov

tak samo mysle jak wy, slaby film.

sprawiedliwosckinomana

Dupolizy, Dupolizy, Dupolizy...

Maxov

Batman vs Supermen na pewno będzie lepszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones