PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133604}

Zmierzch: Wampiry w odwrocie

Sundown: The Vampire in Retreat
5,4 593
oceny
5,4 10 1 593
Zmierzch: Wampiry w odwrocie
powrót do forum filmu Zmierzch: Wampiry w odwrocie

No nawet może być

ocenił(a) film na 6

Dla mnie się podobał ten film. Wcześniej nigdy go nie widziałem. Fajnie, że zagrał tutaj David Carradine i Bruce Campbell, choć trochę nie pasował do tej roli takiego dziwaka. Ogólnie to myślałem, że film będzie ciut lepszy ale jednak okazało się, że niektóre fragmenty były trochę przydługie i akcja troszkę jakby za wolno się rozwijała... chyba tylko dlatego aby wydłużyć film żeby trwał chociaż 1,5 godziny. No co tu jeszcze powiedzieć... Myślałem, że film będzie taki w stylu innych filmów tego reżysera czyli Anthony'ego Hickox'a jak np. "Figury woskowe 2" gdzie też zagrał Bruce Campbell a niektóre numery były bardzo podobne jak z serii "Evil dead".
Żałuje tylko troszke, że nie nagrałem tego horroru bo bym sobie jeszcze raz obejrzał i prześledził... chyba, że ktoś kto to przeczyta i ma nagrany ten film będzie tak łaskawy i mi go udostępni :) jakby co to zapraszam do mnie na bloga.

ocenił(a) film na 6
Axel

No obejrzałem sobie film po raz drugi, bo leciał znów na Polsacie i nawet nagrałem sobie do kolekcji. Podtrzymuję zdanie, że film nawet może być i jest nawet niezły. Szczególnie podobają mi się te sceny ze strzelaninami - jest klimat taki westernowy.
Wkurzyło mnie tylko w filmie to, że ci co na początku byli dobrzy czyli Bruce Campbell i ten chłopak z dziewczyną co trafili do więzienia to na końcu filmu stali się wampirami i pomagali zabijać. Głupota w scenariuszu albo reżyser bawił się po prostu - w końcu to Anthony Hickox, twórca "Warlock 2" i "Figury Woskowe 2".
No, mimo wszystko warto obejrzeć i nie zwracać uwagi na te dziwne komentarze bo film jest nawet niezły. No i David Carradine okazuje się być Draculą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones