Doug HutchisonI

Douglas Anthony Hutchison

8,0
4 858 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Doug Hutchison

Wiecie co? Gdy go zobaczyłam w Zielonej milii odrazu sie w nim zakochałam ;)
=*

GaGaTeK

Podobnie jak ja, ale już mi przeszło (trzymało mnie pół roku)

GaGaTeK

mnie też się bardzo spodobał:D

Plastyk_ys_fantastyk

Nie chciałabym być złośliwa, ale powinno być I LOVE HIM !!! bez urazy. Aktor może dobry (nie widziałam go w innym filmie), ale w "Zielonej mili" rolę miał okropną (biedna myszka :-(

pozdowienia dla wszystkich

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Offca_2

a nie odrzuca Was wzrost? 168 cm, przecież to parodia mężczyzny. :P

indiana_jones

A co on, mój, że wzrost ma odrzucać? Ja go tylko na ekranie widuję, a tam może być i wzrostu hobbita. ;P
A Prawdziwy Sukinsyn taki powinien być - mały i w to miejsce podwójnie wnerwiający. ;P

nensha

jest świetny:]]]w zielonej mili wyszedł świetnie, takiego go lubie:)

GaGaTeK

ej ile Ty masz lat, sorry :P

a rola w zielonej mili odegrana idealnie
hah i dobrze skończył

anjali__

Ależ z was mili ludzie. hahaha XD
Za krótki wpis? E tam

Sareth

Percy jest wspanialy najlepsza postac w tym filmie

Enigma_7

Zgadzam się z niektórymi, że bardzo dobrze odegrał swoją rolę, aczkolwiek mordę ma obrzydliwą.

GaGaTeK

A ja go znienawidziłam po "Zielonej Mili"! Grał okrutną rolę,a tyle sie nasklinałam przy tym filmie na niego jak on tą myszkę zdeptał itd. że szok. Może go zacznę lubić jak obejrzę inny film z nim :D

monicamoniaa

monicamoniaa on gra samych złoczyńców, ale jak pisałem na żywo to całkiem inny człowiek, wiem co mówię.

Sareth

Sorry, ale trochę trudno uwierzyć jakiemuś użytkownikowi na słowo:) Tym bardziej, jeżlei chodzi o to, iż twierdzisz, że wiesz, jaki dany aktor jest w życiu prywatnym:)

The_Devil

Szczerze? Nie zależy mi na tym czy ktoś wierzy czy nie. Btw. znajdź starą oficjalną stronę Doug'a poszukaj meila i napisz o adres, możesz z nim listownie korespondować. ;]

Sareth

Hymm, chyba, ze wolisz żebym od razu podał Ci adres?

Sareth

Nie zgadzam się z tym. Owszem, w 'Green Mile' zagrał tak przekonywująco, że każdy na pewno przeklął na niego nie raz podczas seansu. Świetna rola. Jednak jestem świeżo po 'I am Sam', i tam grał milutkiego upośledzonego gościa. Niestety, pojawił się tylko w kilku scenach, ale grał na tyle dobrze, że to on najbardziej zapadł mi w pamięć spośród wszystkich drugoplanowców. Wszechstronny aktor, szkoda, że taki niedoceniany.

użytkownik usunięty
Qshell

Chyba I love him!A nie I love he!A jeśli chodzi o Zieloną Milę to świetnie w niej zagrał.:)

GaGaTeK

to dajcie mu dupy bo i tak sie puszczacie na lewo i prawo znajac zycie :)

GaGaTeK

Fajnie ale poduczylabys sie angielskiego bo robisz wioche... zeby zdania zlozonego z 3 slow nie umiec poprawnie zapisac to trzeba byc niedorobionym.

GaGaTeK

Mi też zawrócił w głowie strażnik z Zielonej Mili, ten słodki Dean...;* gra go Barry Pepper:)A twój Doug też dobrze grał swoją rolę. Choć pojedziemy do Zielonej Mili twój będzie Percy a mój Dean:)

GaGaTeK

ja tak samo :D!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones