Doug HutchisonI

Douglas Anthony Hutchison

8,0
4 858 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Doug Hutchison
justareader

Chodzi Ci o jego związek z Courtney Stodden?

unhappyperson

dla justareadera współżycie z 18 letnią kobietą to pedofilia, pewnie sam przepada tylko za 70-latkami

Pseudoautochton

jezu zycie seksualne z 18 latka i to jest pedofilia ? jaka pedofilia ,to chyba dotyczy dzieci w wieku do 14 lat ,moze nawet nie tak daleko

dawid10809

Wyszła za niego mając 16 lat. Sama mam 21 i dostaje szału gdy zaczepiają mnie /ślinią się podstarzali "maczo". Wszysto ma swoje granice..

justareader

miłość na wiek nie patrzy , lepiej żeby do niej się zalecał niż zaczepiał dzieciaki na placach zabaw itd

dawid10809

Miłość? Ile ty masz lat? 16 latki nie zakochują się na długo.Wiem coś o tym.

justareader

ja mam 17 lat :) ale póki co Doug i jego dziewczyna są szczęśliwi i dobrze że tak jest

dawid10809

haha ciekawy ten Twój post o "miłości" i że są "szczęśliwi". 4 miesiące później :D Rozwiedli się.

martynique_90

Dziękuje za uznanie:) najlepiej byłoby olać ten temat-nie wchodźmy innym w życie
Związki z dużo młodszą partnerką sie mogą niepodobać ale takie związki są legalne i nikogo nie krzywdzą więc nie drążmy tematu

dawid10809

tak tylko napisałam, bo chwilę przed czytałam jakiegoś "newsa" o tej jego byłej. Nie chciało mi się wierzyć, że ten "stary dziad" z którym była to Hutchinson i tak dotarłam tutaj :)
Mi to tam w zasadzie obojętne. Sama będąc młodszą lubiłam starszych facetów. Nadal tacy od czasu do czasu mi się podobają. Wprawdzie nigdy nie była w takim związku, ale taki mam gust.
Jednak mnie najbardziej drażni ta dziewczyna(ka). To co z siebie zrobiła i tak dalej. Niby nic ważnego, ale jak czasem wpadam na informacje o niej, to zawsze o tym myślę.
Pozdrawiam :)

martynique_90

mnie drażni co innego -to że w hollywood gwiazdorzy wdają się w bójki ,potrafią schlać się w trupa,chodzą po burdelach, niektórzy nawet mają na kontach morderstwo(O.J Simpson) a wybucha burza gdy facet zaczyna się spotykać z dużo młodszą o siebie laską
ja nie śledzę wszystkich newsów ze świat show biznesu (interesuje mnie tylko co z moimi ulubionymi serialami )
również pozdrawiam :)

justareader

Co, młoda i atrakcyjna dała kosza ? A może z jakiegoś innego powodu leczysz kompleksy, hmm ?

xolina

Taa. Trafiłaś w samo sedno. Szkoda,że jestem sama 21 letnią kobietą i mam problem gdy jakiś 50 latek myśli ,że wciąż jest na chodzie i laski za nim szaleją. W sumie mnie to obrzydza. Tak więc jestem winna leczenia kompleksów kosztem tego dziada.

xolina

Czekaj ,czekaj sugerujesz,że ona jest atrakcyna? XD XD XD

justareader

Czytaj ze zrozumieniem. Ten gość jest "oblechem" zgadzam się, ale znam kilku 50-latków i są niczego sobie. Przystojni, zadbani wykształceni, mają dobre posady, oczytani i obyci. Nawet młodym dziewczyną się podobają, więc nie wsadzaj wszystkich do jednego wora. Nie mój facet nie jest 50-latkiem :) żeby nie było.


PS. nie ona nie jest atrakcyjna.

xolina

Oczywiście, że jest :) Idealnie pasuje do sportowego samochodu :)

wmbco

Jaki samochód masz na myśli ? Golfa ? :D

xolina

Golfy mają słabe poduszki, więc może masz racje....

xolina

tak, Arnold Vosloo :D ma 60 a i tak wygląda dobrze ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones